На цьому наголосив голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО під час проведення робочої наради спільно з головами територіальних громад Сумського району та начальником відділення поліції №4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області Віталієм ТКАЧЕНКОМ, яка відбулася 27 січня 2022 року

Зокрема, голова райдержадміністрації зазначив, що керівники громад та закладів охорони здоров’я повинні забезпечити щоденну роботу пунктів щеплень, особливо у вихідні дні, для виконання планових обсягів середньодобової кількості щеплень населення на підпорядкованих територіях.

Було наголошено на інформативній наповненості офіційних вебсайтів територіальних громад з метою популяризації вакцинальної кампанії, необхідності та вчасності її проведення, щодо роботи центрів масової вакцинації та пунктів проведення щеплень (графік роботи, дата, час і місце проведення щеплень).

Також було обговорено графіки об’їздів населених пунктів громад Сумського району волонтерською групою з метою проведення роз’яснювальної роботи з населенням,  щодо загрози, що несе  COVID-19, та необхідності проведення вакцинації.