Про це повідомив голова Сумської райдержадміністрації Руслан СІРЕНКО під час робочої наради з головами територіальних громад Сумського району у смт Степанівка

Всеукраїнська вакцинальна кампанія триває, станом на 14.02.2022 року до неї долучилися 75% осіб від задекларованого населення або 57% – від загальної кількості населення, які вже щепилися однією чи двома дозами вакцини.

Найвищі показники щеплених мають такі територіальні громади: Бездрицька, Садівська, Білопільська, Миколаївська селищна, Степанівська та Юнаківська територіальні громади.

«Дякую всім причетним за гарні показники проведення вакцинальної кампанії, адже завдяки спільним зусиллям ми наближаємося до отримання колективного імунітету», – зазначив очільник району.

Під час робочої нарадиз головами територіальних громад Сумського району у смт Степанівка вкотре наголошено на забезпеченні виконання щоденних планових обсягів щеплень, на необхідності вжиття заходів щодо збільшення кількості укладання декларацій з лікарями загальної практики-сімейної медицини,  на обов’язковій вакцинації осіб віком старше 60 років. Згадали і про роботу центрів вакцинації і пунктів щеплень у вихідні дні, у тому числі з дотриманням графіка, зручного для населення, та використання швидких тестів для усіх осіб, які звертаються до медичних установ, з метою  виявлення хворих саме на COVID-19.

Також обговорили питання проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії в громадах щодо отримання додаткової та бустерної доз вакцини від коронавірусної хвороби. Зауважено, що значна кількість населення району уже отримали бустерне щеплення.

Хворобу краще попередити, ніж лікувати. Вакцинація полегшує перебіг хвороби, допомагаючи пережити COVID-19, особливо людям віку 60+ та які мають хронічні захворювання. Важливо щепитися і тим працівникам, які через специфіку своєї діяльності постійно контактують із великою кількістю людей і наражаються на небезпеку.

«Саме тому щепитися від COVID-19 – означає захистити своє життя!»,- наголосив Руслан СІРЕНКО.