Серед широкого переліку різних популярних видань місцева преса, тематичні видання, періодика для розвитку дітей та багато інших цікавих видань.

Газети, в тому числі улюблену “ПЕРЕМОГУ” та журнали можна передплатити для себе, батьків або своїх бабусь та дідусів у селах. Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо пенсіонерів друковані видання, залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу.

На сьогодні, більше 70% періодичних видань, серед яких і наша районка, продовжують друкуватися та задовольняти потреби своїх читачів.

Передплатити газети та журнали можна:

до 16 червня видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, що визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами.

Оформити передплату на “ПЕРЕМОГУ” на II півріччя 2022 року можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти

, або у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші чи завітавши до редакції за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 16

В умовах воєнного стану, онлайн сервіс є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Завітавши за посиланням

Ви можете швидко передплатити нашу газету та відразу оплатити вартість передплати платіжною карткою.

Серед передплатників, які оформлять передплату видань через сервіс «Онлайн-передплата» на суму від 100 грн та терміном не менше ніж на 6 місяців, буде проведений розіграш легендарних поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді…!» та побутової техніки – мультиварок, м»ясорубок.

Передплатники, які оформлять передплату в поштовому відділенні або через листоношу на суму від 100 гривень та більше терміном не менше ніж на 6 місяців автоматично стають учасниками акції «Я люблю передплату» та прийматимуть участь у розіграші 24-х ручних блендерів. Акція триватиме до 25 червня 2022 року, включно.

Передплачуючи періодичні видання, зокрема і нашу газету, у нелегкий для нашої країни час ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок у розвиток економіки нашої країни.

Тож долучайтеся до передплати! А Укрпошта докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!