До уваги мешканців територіальних громад!

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трасформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

Вказана платформа допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Крім того, зі свого боку реєструються благодійники.

Необхідно зазначити, що команда Мінсоцполітики працює над залученням до реєстрації на платформі тих, хто може надати підтримку. На єДопомозі, для зручності благодійників, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме: вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати кому саме допомогти: фізичній або юридичній особі.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можливо двома способами: онлайн та з рук в руки. 

Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку. Оплачує з будь якої країни світу Передплату єДопомогана суму 200, 500 або 1000 гривень, а реципієнт допомоги отримує смс з кодом.

Реципієнт допомоги самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці та показує або диктує код отриманий в смс повідомленні.

Допомога з рук в руки – це допомога, що доставляється самостійно благодійником або поштовим оператором. Благодійник самостійно обирає заявки, по яким хоче допомогти.

Використати макети інформаційних плакатів можливо за посиланням – https://cutt.ly/LGrLFku .

Платформа єДопомогадоступна за посиланням – https://edopomoga.gov.ua 

Допомагати іншим або попросити допомогу можна за посиланням – https://social.edopomoga.gov.ua 

Кожен постраждалий має право на допомогу! 

Начальник управління                                            Тетяна ГАПОН