З перших днів війни служителі Української Церкви Християн Віри Євангельської займаються підтримкою та надають гуманітарну допомогу українцям майже по всій території нашої держави. Як повідомили представники цієї церкви, вже декілька разів автомобілі з вантажами від друзів із Західної України курсували Сумщиною, аби доставити продуктові набори, іншу допомогу жителям нашої області. Цього разу побували вони і на Краснопільщині.

Багато людей з різних церков Рівненщини, Волинської області пекли хліб, пиріжки, печиво, готували продуктові набори, які були придбані також на кошти благодійників з Великої Британії, щоб мешканці нашої громади змогли хоча б деякий час не думати про страхіття та горе, яке принесла сьогоднішня війна у домівки кожного українця.


Анонсована засобами інтернету за два дні до події можливість отримати 7 травня гуманітарну допомогу від Української Церкви Християн Віри Євангельської по вулиці Мезенівській, що у Краснопіллі, зібрала чимало люду. Дехто з присутніх розповідають, що з восьмої
години займали чергу, хтось проходячи повз натовп вирішив зупинитися і почекати, щоб отримати пакет з продуктами.

 • Ви не переживайте, все буде добре, всі отримають продуктові набори, нікого не забудемо, – запевняє представник цієї церкви пресвітер Олександр.
 • Знайомимося з тими, хто прийшов того дня за допомогою.
 • Маю інвалідність, мені необхідна така допомога, тому прийшла сюди. Про те, що тут видаватимуть продуктові набори мені повідомила сестра, – розказує краснопільчанка.
 • Про допомогу знаємо з інтернету, а ще ми сюди ходимо на гурток і нас запросили отримати гуманітарну допомогу, повідомляють дівчата-подружки.
 • Я проживаю у Михайлівці, прийшла пішки до Краснопілля. Вдома у мене чоловік інвалід, Микола Михайлович. Я вже більше місяця так курсую, вісім кілометрів сюди та назад, що поробиш, такий час, розповідає Лідія Семенівна. – Дуже вдячна цій церкві за допомогу, бо без неї було б тяжче.
 • У мене багатодітна родина, прочитала у інтернеті, що така сім’я може сьогодні тут отримати продуктовий набір. Для нашої родини це неабияка підтримка, – каже краснопільчанка Світлана.
 • Мене звати Богдан, я тут сам, мама з маленьким братиком вдома, живемо тут не далеко, прийшов, щоб отримати допомогу, – розповідав малий школярик, який майже тягнув по траві пакет з продуктами.
 • Можливо ви до цього часу не знали дороги сюди, але ми другого місця не маємо у Краснопіллі, як біля свойого будиночка, який ми відкрили для того, щоб
  сюди могли приходити люди: і молодь, і підлітки, і діти, і дорослі, – розпочинає свою розповідь служитель Української Церкви Християн Віри Євангельської. Ми дуже раді, що маємо можливість сьогодні бачити вас тут. Так, погана причина, бо маємо потреби, бо
  життя є життя, і колись наші старші люди казали, що в житті, як на широкій ниві. Багато тут зібралося бабусь, і навіть прабабусь, які багато у своєму житті всього бачили. Дуже прикро, що в ХХІ столітті вони знову переживають ці жахи війни, ці проблеми, які є на землі і в
  нашому краї. Тому Церква Християн Віри Євангельської не може стояти осторонь проблем людей. З Богом легше жити, з Богом легше долати всякі проблеми, всякі труднощі, і легше прощати того, хто тебе кривдив. Тому наше завдання сьогодні донести вам, щоб ви молилися до Бога, щоб читали слово Боже, і щоб не забували про те, що треба дбати про свою безсмертну душу. І ось пресвітер церкви з Рівненьської області, Олександр Якович, який організував всю цю роботу. Вже другий день вони тут, вчора об’їхали Славгород, Мезенівку, Чернеччину, Ясенок і багато різних сіл. Звісно, Краснопілля теж не могли оминути. Тому, щиро дякуємо їм, за те, що вони знайшли час. Також вони вже побували в Охтирці, у Великій Писарівці. Багато міст і сіл Сумщини вони проїхали. Нехай Бог нас всіх благословить пережити цей час, пройти цю земну дорогу, не гніватися на Бога, не дорікати Богові. Бо колись хтось сказав: «Якби не Бог, то не дай Бог». Кожну неділю на 16 годину за цією адресою тут є Олексій з дружиною Русланою, є Аня і Каріна. Тут на вас чекають, щоб разом подякувати Богу, щоб разом помолитися до Бога за мир, за спокій нашого краю. Хай Бог благословить, – говорить представник церкви Віктор Віталійович.
 • Дорогі друзі, дуже радий, що можу бути сьогодні у вашій стороні, хоча особисто з 1999 року я на Сумщині всі містечка, села об’їздив. Хоч сам живу від Рівного у 20 кілометрах. В свій час Бог потурбував наше серце, щоб їхати на Сумщину. Давайте помолимося, хто як вміє, щоб Бог нас зберіг від лиха, відвернув це зло, і дав велике прозріння тим людям, які стоять за цим
  злом, – звернувся у молитві до Бога разом з краснопільчанами пресвітер Олександр.
  Після спільної молитви продуктові набори отримали всі, хто прийшов того дня за вказаною адресою.
  Віримо, що Всемогутній Бог на стороні правди.
  О.КИСЛЕНКО.
 • Газета “ПЕРЕМОГА”