Управління архітектури та містобудування оприлюднило звіт щодо громадського обговорення перейменування вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростельова.

Ініціював зміну назви депутат Сумської міської ради Єфрем ЛАЗАРЄВ у грудні минулого року, подавши відповідний депутатський запит, який підтримали народні обранці.

На виконання рішення міської ради, відповідно до розпорядження міського голови від 16.02.2022 №38-Р на офіційному сайті Сумської міської ради 22 лютого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростельова в місті Суми.

Термін збору пропозицій був визначений до 3 травня.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та введенням воєнного стану пропозиції (зауваження) до управління архітектури та містобудування не надходили.

Враховуючи це, управління внесе пропозицію щодо перейменування однієї із вулиць міста Суми у пам’ять Євгена Коростельова на розгляд робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Сумській міській територіальній громаді.

Нагадаємо, 1 вересня 2021 року в с. Сінне на приміщенні Сіннівської філії Миропільського навчально-виховного комплексу, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Коростильову Євгену Володимировичу, полковнику Збройних сил України, командиру 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України під час виконання службового обов’язку під смт Новотроїцьке на Донбасі 19.11.2019