10 червня на Сумщині від осколкового поранення загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини, старший оперуповноважений управління боротьби з наркозлочинністю, майор Володимир Розвадовський.

Цю інформацію Суспільному підтвердила його колега Вікторія Козинчук.

“Він був справжнім як у житті, так і по службі. Я пропрацювала понад 20 років і кращих не знаю. Він був людиною своєї справи. Володимир весь час працював оперуповноваженим. Саме завдяки йому було розкрито 90% злочинів, якими займалося наше управління”, — розповідає Вікторія Козинчук.

З її слів, Володимир Розвадовський з перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну хотів йти воювати.

“Він шукав можливості, всюди записувався, щоб його взяли. З перших днів війни він хотів захищати державу. Наших працівників тоді ще не відправляли. Але він все-таки досяг свого. Вийшов на колишнього колегу та потрапив у полк поліції “Сафарі”, — каже Вікторія Козинчук.

Поліцейський загинув внаслідок осколкового поранення в голову та ногу.

Володимир Розвадовський — уродженець села Хімчин, що на Косівщині. У бійця залишилися дружина та 2-річна донька. Йому було 37 років.

Сьогодні з Володимиром прощатимуться у рідному селі Химчин. 12 червня о 13:00 — у Будинку смутку в Івано-Франківську. Поховають захисника на Алеї слави у Чукалівці.

Сумною звісткою поділилися на сторінці обласної поліції.

“Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату! Схиляємо голови та низько вклоняємось батькам та рідним.

Вічна шана Герою, який загинув захищаючи незалежність нашої держави!

Пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях!”, – йдеться у повідомленні.