Зважаючи на нововведення роботодавець, повідомляючи про наявність потреби у кадрах, зазначатиме, в який спосіб укомплектовуватиметься вакансія – за сприяння Державної служби зайнятості або ж самостійно.

Наказом Мінекономіки від 12.04.2022 № 827-22 оновлено форму звітності,  до якої ввійде більше інформації про вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії.

Подавати форму № 3-ПН потрібно буде не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Надається можливість подання звіту у два способи:

– паперовий (із засвідченням підписом)

– або в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів).

 У разі подання електронної форми № 3-ПН через електронний кабінет роботодавець або уповноважена ним особа, використовуючи електронний кабінет, заповнює електронну форму №3-ПН з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, та направляє її до адресата засобами інформаційно–комунікаційних систем.

Якщо електронна форма №3-ПН подається без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, така форма підтверджується паперовою формою (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи – підприємця або уповноваженої ним(нею) особи) шляхом подання її до центру зайнятості протягом п’яти робочих днів.

Роботодавець має визначити вид форми 3-ПН ― первинна або уточнювальна. Первинну подають, щоб проінформувати про наявність попиту на робочу силу, уточнювальну – коли є необхідність замінити первинну чи з’явилися уточнення характеристик вакансії.

Наказ набуде чинності з 7 липня 2022 року. З цієї ж дати втратить чинність наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316, який затверджував попередню версію форми.

Як заповнити згаданий звіт – детально у відео