Садиба краснопільчан Самус привітно зустріла представників КНП «Краснопільська лікарня»
різнобарвними кольорами квітів та позитивним настроєм господарів. Віра Олександрівна та
Іван Олександрович вже очікували на гостей, щоб передати для потреб пацієнтів медичного закладу концентратор кисню.

 • Коли почалася епідемія ковіду, наша донька купила нам цей медичний апарат. Трапилося так, що ми одночасно захворіли на ковід. Лише я спробувала його в дії, один раз подихала, – розповідає Віра Олександрівна. – Він у нас вдома стоїть без потреби, тому вирішили передати його до Краснопільської лікарні. Якщо нам, дай Бог, щоб не знадобилося, а якщо вже буде треба, то поруч лікарня. А так є люди, які потребують цього апарату, а можливості немає ним скористатися, тому нехай слугує пацієнтам, передаючи документи на апарат, говорить Іван Олександрович.
 • Коли у 2019 році закривали лікарню, люди не розуміли проблеми і
  не змогли захистити функціонування хірургічного та інфекційного відділень. Тільки-но закрили ці відділення – з’явилася проблема ковіду. А зараз, розумієте, яка в нас ситуація –привозять хворих, хірургії немає. Ми плануємо все ж таки відкрити пакет по хірургічним послугам, хоча зараз отримали відповідь про те, що кошти у Мінфіні відсутні. Але ми знову звертаємося та надіємося, що нам все ж погодять та нададуть хірургічний пакет. І цей концентратор встановимо у оперблоці, у якому вже зробили ремонт завдяки добрим людям, – повідомляє Валентина Олексіївна Фоменко, директор КНП «Краснопільська лікарня».
 • То на Ваш розсуд, Ви краще знаєте куди треба, там і встановлюйте. Головне, щоб слугував людям, – проводжаючи гостей відповідає господар оселі.
 • Дякуємо Вам, Іване Олександровичу та Віро Олександрівно, залишайтеся здорові. І хай жителі громади знають, що є у нас добрі люди на Краснопільщині, – констатувала Валентина Олексіїівна.
  Добро робити ніколи не пізно. Долучайтеся і ви до справ, які можуть
  бути корисними людям і для цього не потрібно багато грошей. Допомагаючи іншим ви, можливо, покращуєте, виправляєте, вносите щось нове і в своє життя.
  О.КИСЛЕНКО.
 • Газета “ПЕРЕМОГА”