Сільськогосподарські підприємства Сумської області забезпечені паливно-мастильними матеріалами на рівні 50%. Такі дані департаменту агропромислового комплексу ОВА.

Забезпечити аграріїв паливом намагаються через дрібний опт на АЗС, зазначає керівник департаменту агропромислового комплексу Сумської ОВА Олександр Маслак. Що ж до реалізації залишків торішнього врожаю, то їх планують залишити на зберіганні.

“Наразі залишилися значні запаси попереднього врожаю, які знаходяться на зберіганні. Розглядається варіант зберігання даної продукції, як альтернативний. Варіант зберігання в рукаві. Це сучасна технологія, яка наразі застосовується”, – говорить Олександр Маслак, керівник департаменту агропромислового комплексу Сумської ОВА.

“Якщо минулого року ми вже проводили контроль і обмолот ділянок з різними сортами, то цього року, через відомі обставини, ми проводимо огляд насіннєвий та насіннєвих посівів сільськогосподарських культур, які ми рекомендуємо аграріям для вирощування”, – каже Віктор Кабанець, директор Інституту сільського господарства.