До редакції із своєю проблемою звернулись жителі Рясного, яка полягає в тому, що до села нещодавно їздила маршрутка двічі на тиждень, тепер один раз. «Автобус приїздить до села по п’ятницях, але якщо приїдеш в село цього дня, то не маєш змоги виїхати фактично цілий тиждень. А ще є Лісне, Грабовське, є пенсіонери, до яких приїздять діти. Змушені збагачувати таксистів, віддавати кошти, яких у нас і так мало, бо більшість наразі безробітні» – йдеться у листі.


Питання ми переадресували старості Ряснянського
старостинського округу Валентині Мороз:

«Ця дискусія з транспортним сполученням у нас триває з перших днів деокупації нашого населеного пункту, – відповідає Валентина Мороз. – Питання неодноразово піднімали і перед селищною радою, і перед приватними перевізниками, відповідь отримували однакову – до нас не
хочуть їхати через низький пасажиропотік. Все ж вдалось знайти власника автобуса, який погодився робити рейси у понеділок і п’ятницю. Оскільки людей було не багато, вирішили «скооперуватись» із сусіднім Грабовським, але це не вплинуло на завантаженість рейсу – у перший понеділок
було 2-3 чоловіки, наступного – лише один пасажир, тож були змушені залишити рейс Краснопілля-Рясне-Грабовське лише щоп’ятниці. Перевізник готовий їздити і двічі-тричі на тиждень, але ж за умови, що будуть пасажири, в іншому випадку він терпить збитки, випалюючи дефіцитне пальне.
Як староста, і як жителька села, якій теж інколи доводиться платити таксистам більше трьохсот гривень, розумію, що це дуже болюче питання для жителів Рясного, Грабовського, але така реальність, що жоден перевізник не буде працювати собі у збиток. Та все ж намагаємося спільно із селищною радою шукати якийсь вихід із ситуації».
Інф. «ПЕРЕМОГИ».