Коли від рук підприємців – залежить здоров’я покупців! Останнім часом, через літню спеку почастішали випадки спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. У деяких випадках, захворювання та харчові отруєння пов’язані із вживанням небезпечної харчової продукції.

У зв’язку із дією воєнного стану в країні, проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) на разі обмежено.

Тому, оператори ринку самостійно повинні забезпечити дотримання гігієнічних вимог при виготовленні та реалізації харчових продуктів, а саме:

• дотримання чистоти потужності, інвентарю та обладнання, що контактують з харчовими продуктами;

• проведення належного прибирання та дезінфекції поверхонь;

• дотримання персоналом гігієнічних вимог (миття рук, наявність рукавичок та спецодягу);

• дотримання температурних режимів при виробництві, транспортуванні та обігу продукції;

• дотримання належного маркування харчових продуктів при виготовленні та реалізації (окрім гуманітарної допомоги) відповідно до Закону України № 2639 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Краснопільський відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує, що відповідно до постанови КМУ від 13.03.2022 р. № 303 від 17 березня 2022 року «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану» – передбачено протягом періоду воєнного стану дозволено здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, виключно на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері, за наявності загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави. Так відповідно до ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та/або обігу харчових продуктів або кормів, якщо це створює загрозу для життя та/або здоров’я людини або тварини, передбачена відповідальність у вигляді накладання штрафу на юридичних осіб у розмірі десяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб – підприємців – у розмірі шести мінімальних заробітних плат.

Тож, у складний для країни час підприємці мають пам’ятати про добросовісність торгівлі, що полягає у виробництві та реалізації якісної та безпечної продукції, яку споживають люди, адже в пріоритеті, як завжди, залишаються життя та здоров’я споживачів! Українці мають жити довше!