«ВІН БУВ НАЙКРАЩИМ ДРУГОМ, НАДІЙНИМ І НАЙСМІЛИВІШИМ»

23 липня у Полтаві провели в останню путь капітана Андрія Олександровича Іщенка

ТАМ, ДЕ СТРІЛЯЮТЬ

Візити Тетян Голуб на Краснопільщину не припиняються й сьогодні, разом із своїми колегами по волонтерському цеху, зокрема Олександром Бортником, везуть у прикордоння трохи гуманітарки – продуктові набори та ліки за заявкою. Цього разу вирушили до Грабовського. Маршрут їм відомий, адже були тут декілька разів відразу після того, як село залишили росіяни. Але залишивши територію, рашисти не думають залишати у спокої місцевих жителів, здійснюючи обстріли села, його околиць та доріг

ДОБРОВОЛЬЧІ ФОРМУВАННЯ ТРИМАЮТЬ СТРІЙ!

На території Сумщини в тактико-спеціальних навчання беруть участь місцеві добровольчі формування. У рамках інтенсивної бойової підготовки, у тактико-спеціальних навчаннях взяли участь добровольчі формування Сумського району.

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ ШКОЛЯРАМ І ЇХНІМ БАТЬКАМ

Навчальний рік в Україні має розпочатися 1 вересня в очному режимі там, де це можливо. У прифронтових областях і прикордонних громадах застосовуватиметься онлайн-навчання. Безпека дітей є найголовнішим завданням при підготовці закладів освіти до навчального року. Як триває підготовка до 1 вересня, які заходи плануються для убезпечення школярів та які нововведення очікувати батькам і учням?

З СЕРПНЯ АПТЕКИ БУДУТЬ ВІДПУСКАТИ АНТИБІОТИКИ ТІЛЬКИ ЗА РЕЦЕПТОМ. ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ

ЦІНИ НА СУМЩИНІ Порявняльна таблиця

НАГАДУЄМО, ЩО НАШУ ГАЗЕТУ МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Також нагадуємо, що передплатити «ПЕРЕМОГУ» можна у поштових відділеннях, безпосередньо в редакції і онлайн за посиланням:

Шановні жителі Краснопільщини і не тільки!і! Допоможіть передплатити онлайн газету «Перемога» вашим дідусям і бабусям, які живуть у сільській місцевості і не мають доступу до інтернету. Не позбавляйте їх цієї маленької радості – хоча б раз на тиждень взяти в руки паперову «районку» і дізнатися місцеві новини!