2 червня після удару трьома ракетами із російських літаків було пошкоджено цілий ряд об’єктів серед яких і господарство пенсіонерів Гостєвих (Володимир Васильович та Галина Миколаївна), що проживають по провулку Шкурка у самому Краснопіллі.

Ракета потрапила прямо у двір, знесло покрівлю будинку, повибивало всі вікна, повністю зруйновано сарай. Частково відновити житло допомогла Краснопільська ОТГ, але ще потрібно багато чого зробити.

“Тому, коли до мене звернулися по допомогу – не став стояти осторонь. Разом із членом виконкому Краснопільської громади Мірошніченком Олексієм Олександровичем відвідали господарство Гостєвих, отримали звернення про допомогу, – розповідає депутат обласної ради Віталій Калініченко. – Беруся забезпечити сім нових вікон та вхідні двері. Наразі по вікнам проводять розрахунки, потім запускаємо у виробництво і, думаю, десь через два тижні вікна будуть готові. Розумію, що із такою бідою самотужки ніхто не справиться, тому і намагаюся допомагати людям не втрачати надію”.