День Української Державності по-сумськи!

💚Понад дві тонни гуманітарного вантажу відбули сьогодні зранку з Сумщини у найпекельніші точки нашої країни – на Донеччину.

🤝💚Лісівники Сумського, Краснопільського, Лебединського, Тростянецького та Охтирського держлісгоспів Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства зібрали та відправили колегам Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства необхідні продукти харчування та предмети першої необхідності.

👆Не так давно сумські лісівники самі зустрічали гуманітарні вантажі, які їхали до них з різних куточків України. Тому не з чуток знають, наскільки це важливо. А ще знають, наскільки це зворушливо і скільки додає впевненості і сил.

💛💙Людяність, толерантність, взаємодопомога, як прояв основ християнства – це, безперечно, код української нації – говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець. – І якщо сьогодні ми допомагаємо іншим, то це говорить про те, що ми вистояли, відновили сили і рухаємось вперед. Впевнений, що скоро так буде скрізь! Ми сильні і незламні. Віримо у нашу Перемогу!

Державне агентство лісових ресурсів України

#ДеньУкраїнськоїДержавності