#ЦПД_повідомляє : кремлівські куратори ОРДЛО підготували вказівки для вчителів з проведення 1 вересня пропагандистської лекції для школярів тимчасово окупованих територій.

❗️Т.зв. документ є збіркою вигаданих подій, що суперечать не лише історичним фактам, а й здоровому глузду, а саме:

🔸«Український історичний міф» вигадав Михайло Грушевський.
🔸Території Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської та Донецької областей, а також півострів Крим нібито завжди належали росії.
🔸Українська мова є штучною та нав’язувалась людям силоміць. 
🔸Захід прагне порушити стабільність росії, проте «спецоперація» завершиться перемогою і звільненням від «терору бандерівців».

🔻Псевдоісторична методичка  спрямована на «промивку мізків» українським дітям та виховання їх в «русском духе».

❗️Тому після звільнення окупованих територій Україна має докласти чимало зусиль, щоб  поновити українську систему середньої та вищої освіти.

інфотерор