Учора, 30 серпня, ворог наніс вогневе ураження із застосуванням авіації, мінометів, реактивної та ствольної артилерії.

Під вогнем російських загарбників опинилися Великописарівська, Краснопільська, Хотінська, Річківська і Білопільська громади Сумщини та Новгород-Сіверська і Семенівська громади Чернігівщини.

Протягом доби рашисти щільно обстрілювали територію Хотінської та Річківської громад з боку населених пунктів троїцьке, єлізаветовка, кульбаки та синяк. Зафіксовано 40 прильотів з РСЗВ БМ-21 «Град», з САУ – майже два з половиною десятки, зі 120-мм мінометів – 60. Крім цього, ворожий літак з території росії здійснив 3 пуски некерованими ракетами.

Вночі противник з російського населеного пункту колотилівка обстріляв зі ствольної артилерії територію Краснопільської громади, нараховано більше півдесятка вибухів.

Вранці ворог зі ствольної артилерії накрив територію Великописарівської громади, пролунало понад трьох десятків вибухів. Вогонь вівся з боку російського населеного пункту понури.

Тричі за добу окупанти зі ствольної артилерії обстрілювали територію Білопільської громади, прилетіло більше півсотні снарядів. Вогонь вівся з боку російського населеного пункту політотдєльчеськоє.

У другій половині дня більше десяти 120-мм мін розірвалися на території Хотінської громади. Вогонь противник вів з боку російського населеного пункту троїцьке.

По Новгород-Сіверській та Семенівській громадах ворог застосовував ствольну артилерію – 6 та 8 прильотів, відповідно. Вогонь росіяни відкривали з районів населених пунктів случевськ та скачок.

За результатами обстрілів на щастя обійшлося без людських жертв.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.