ВАЛЕНТИНА МОРОЗ: «Я ВІРЮ, ЩО УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ЩО РЯСНЕ БУДЕ КРАЩИМ, НІЖ БУЛО!»

Роботі сільського голови було не позаздрити в будь-які часи, що вже говорити про воєнні будні сьогоднішніх старост, які пережили окупацію, яким доводиться вирішувати питання життєдіяльності своїх населених пунктів у прикордонні в умовах браку коштів, а головне – під обстрілами російських гармат і мінометів. До таких належить село Рясне. Його староста Валентина Володимирівна Мороз саме збирається в Краснопілля за черговою гуманітарною допомогою, цього разу для тих, кому за 65 років, тож часу для спілкування у нас не так і багато, тоді як поговорити є про що, зокрема, про найстрашніші тижні окупації, як живе село після звільнення, які іспити перед старостою ставить життя і робота у військовий період.

ДИСТАНЦІЙНИЙ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

У Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів, як і в усіх навчальних закладах Краснопільської громади, перший дзвоник пролунав онлайн. З яким настроєм будуть навчатися учні, запитали у першокласників та одинадцятикласників цього загальноосвітнього закладу.

ЗАМІСТЬ ВУЛИЦІ ЧКАЛОВА – ВУЛИЦЯ КОЖЕДУБА. А МОСКОВСЬКА СТАНЕ ТРОЯНДОВОЮ?

Як ми повідомляли, з 02 по 10 серпня 2022 р. тривав збір пропозицій щодо перейменування топонімів смт Краснопілля, пов’язаних з країною агресором. Які ж пропозиції Краснопільська селищна рада отримала ї від місцевих жителів?

ІВАН СЕРГІЙОВИЧ РУСІНОВ – ТРАКТОРИСТ, ВОДІЙ, ЕЛЕКТРОМЕХАНІК. ЯКИЙ ЗНАЄ ВСІХ І ЙОГО ВСІ ЗНАЮТЬ

Іван Сергійович Русінов володіє не лише величезним життєвим досвідом, а й почуттям гумору.

– А як без нього, тим більше сьогодні. Я, до речі, не вживаю алкоголю ще з 1981 року, і це мені не заважає бути в гарному настрої. Сміх подовжує життя і я точно знаю, що ще житиму 23 роки і вісім місяців. Тож всім бажаю і рекомендую за будь яких обставин не опускати руки.

БОРЩ ПОДОРОЖЧАЄ

Про вартість продуктів на базарах Ромен, Конотопа, раснопілля і Великої Писарівки дізнавалися наші кореспонденти.

НАГАДУЄМО, ЩО НАШУ ГАЗЕТУ МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Також нагадуємо, що передплатити «ПЕРЕМОГУ» можна у поштових відділеннях, безпосередньо в редакції і онлайн за посиланням:

Шановні жителі Краснопільщини і не тільки!і! Допоможіть передплатити онлайн газету «Перемога» вашим дідусям і бабусям, які живуть у сільській місцевості і не мають доступу до інтернету. Не позбавляйте їх цієї маленької радості – хоча б раз на тиждень взяти в руки паперову «районку» і дізнатися місцеві новини!