У межах проєкту “Енергозабезпечення громад – SOS” Громадської організації “Київський інститут стратегічного аналізу та реформ “КІСАР” 12 вересня 2022 року КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради отримала нову сучасну Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А. Уразі аварійного відключення електрики буде забезпечена безперебійна робота лікувального закладу.

Це стало можливим завдячуючи Проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади», який впроваджується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки залученим приватним пожертвам.

Наразі проводяться роботи з підключення сонячної станції. Дана сонячна станція може працювати в екстремально низьких та високих температурах у будь-яку погоду.

За словами директора Валентини ФОМЕНКО, ця енергетична установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання в центральному корпусі лікарні.