Війна внесла корективи в наше повсякденне життя, змусила переосмислити цінності, які нав’язувалися нам і формувалися протягом радянської епохи. Ми зрозуміли, що багато чого нам потрібно змінювати, від чогось відмовлятися. Але є те, чого викинути і змінити неможливо.

Один із багатьох прикладів, це спортивні досягнення. У далекому 1972 році на стадіоні «Колос» проходили змагання серед шкіл району з легкої атлетики.
Учень Краснопільської середньої школи №1 Лебеденко Микола встановив два рекорди району із стрибків у довжину з результатом 6м.46см та бігу на 100м. з результатом 11 секунд рівно.
Минуло 50 років, але ці результати не перевершені і сьогодні. Сподіваємося, що кращі результати підкоряться молодим спортсменам, які будуть і надалі продовжувати традиції спортивної Краснопільщини.
Володарю цих рекордів скоро виповниться 68 років.


У 1975-1980 роках, навчаючись у Харківському педагогічному інституті і виступаючи за спортивне товариство «Буревісник» наш земляк у бігові на 100м. показував результати 10,5сек. – 10,4 сек. Входив до складу збірної України товариства «Буревісник».