Учора, 29 вересня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням автоматичних гранатометів, мінометів, ствольної артилерії, а також озброєння танків. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська Юнаківська, Білопільська, Шалигинська, Зноб-Новгородська, Есманьська, Середино-Будська громади Сумщини та Городнянська і Новгород-Сіверська громади Чернігівщини, а також Золочівська громада Харківщини.

У першій половині дня на території Краснопільської громади підрозділи Сил оборони збили зі стрілецької зброї ворожий безпілотник «Орлан-10».

Пізніше територію Краснопільської громади окупанти накрили вогнем зі ствольної артилерії, загалом пролунало майже два десятки вибухів. Вогонь вівся з боку російського населеного пункту колотиловка.

Городнянська громада перебувала під ворожим мінометним вогнем, зафіксовано 20 прильотів 120 мм мін з району населеного пункту чорноземний городок.

Тричі за добу рашисти накривали територію Білопільської громади з мінометів та автоматичних гранатометів, загалом пролунало майже сім десятків вибухів від розривів мін і гранат. Вогонь вівся з боку російських населених пунктів зоря, новий путь та волфіне. Внаслідок мінометного обстрілу околиці одного з населених пунктів громади пошкоджено 5 житлових будинків.

З району населеного пункту случевськ російські найманці випустили 9 артилерійських снарядів по територіі Новгород-Сіверської громади.

Зноб-Новгородська та Есманьська громади потерпали від ворожого вогню з мінометів – 13 вибухів.

По Середино-Будській громаді російські найманці били зі ствольної артилерії та мінометів з району населених пунктів зернове та грудська – 27 прильотів.

Шалигинську громаду з боку російського населеного пункту козине ворог обстріляв зі ствольної артилерії – 45 вибухів.

У другій половині дня на околицях двох прикордонних населених пунктів Юнаківської громади пролунало загалом більше двох десятків вибухів від розривів снарядів. Окупанти вели вогонь з танка. В результаті обстрілу пошкоджені лінії електропередач.

Крім цього, загарбники з боку російського населеного пункту безимено обстріляли територію Золочівської громади Харківської області, що на межі з Сумщиною, зі 120-мм мінометів. Нараховано більше десятка вибухів.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

По цій темі також читайте: