Передплату на 2023 рік розпочато.

З 12 вереснярозпочато передплату газет та журналів на 2023 рік. Це вже друга передплатна кампанія, яка проводиться  під час воєнного стану в  країні. Працюючи в складних умовах Укрпошта не припиняє свою роботу, роблячи все для  того, щоб клієнти могли передплатити та отримувати у подальшому необхідні періодичні видання.

Передплатити газети та журнали загальнодержавної сфери розповсюдження можна до 16 грудня, а місцеві  (обласні, міські, районні) в строки, що визначені згідно з укладеними з редакціями договорами. 

Не зважаючи на те, що через війну передплатні каталоги мають менший перелік газет та журналів, ви знайдете для себе найпопулярніші громадсько – політичні, розважальні, дитячі, молодіжні та інші видання. Оформити передплату можна через листоношу, у поштовому відділенні або на сайті Укрпошти через сервіс «онлайн-передплата».

 Укрпошта запрошує вас прийняти участь в акції «Я люблю передплату», яка триватиме до 25 грудня 2022 року. Передплативши періодичні видання ви маєте шанс виграти сучасну побутову техніку: конвектор електричний, мультиварку, електрочайник, праску чи Powerbank. Розіграш буде проведений серед клієнтів, які оформлять передплату видань на суму від 100 грн на термін не менше ніж 6 місяців.  А учасник, який передплатить максимальну кількість видань з найбільшою сумою вартості отримає супер подарунок –  плазмовий телевізор.   

          Для участі у розіграші супер подарунку необхідно:

  • Передплатити  від п»яти та більше видань вартістю від 100 грн кожне, терміном на 6 місяців (РАДИМО ЗУПИНИТИ ВИБІР НА “ПЕРЕМОЗІ”,
  • надіслати на електронну пошту katalogperiodiki@ukrposhta.ua фото або скановану копію бланка ф. СП-1 та квитанцію (розрахунковий чек),
  • зазначити контактний номер телефону.

Долучайтеся до передплати, а Укрпошта докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!

Залишайтеся з «Перемогою», бо як же без неї у
наступному Переможному 2023 році!

Вартість передплати складає:

на 1 місяць – 32 грн.89 коп.+поштова послуга 5 грн.;

на 3 місяці – 98 грн.67 коп.+поштова послуга 10 грн.;
на 6 місяців – 197 грн.34 коп.+поштова послуга 14 грн.;

на 12 місяців – 394 грн.68 коп+поштова послуга 22 грн.

НАГАДУЄМО, ЩО НАШУ ГАЗЕТУ МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Також нагадуємо, що передплатити «ПЕРЕМОГУ» можна у поштових відділеннях, безпосередньо в редакції і онлайн за посиланням:

Шановні жителі Краснопільщини і не тільки!і! Допоможіть передплатити онлайн газету «Перемога» вашим дідусям і бабусям, які живуть у сільській місцевості і не мають доступу до інтернету. Не позбавляйте їх цієї маленької радості – хоча б раз на тиждень взяти в руки паперову «районку» і дізнатися місцеві новини!

Реклама