В умовах сьогодення у закладах мистецької освіти також розпочався новий навчальний рік. Пандемія коронавірусу, війна змусили освітян адаптувати та перелаштувати свою роботу на дистанційний режим навчання. Учень КЗ «Краснопільська дитяча музична школа» Владислав Бесараб за минулий навчальний рік встиг не лише освоїти освітню програму відповідного класу гри на гітарі, але й взяти участь у трьох дистанційних фестивалях-конкурсах Всеукраїнського та
міжнародного рівнів. Хлопець не тільки представив Краснопільщину на цих мистецьких заходах, але й двічі ставав призером Всеукраїнських конкурсів у своїй віковій категорії, а також отримав найвищу нагороду – Гран-Прі Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу у м.Будва (Чорногорія). Сьогодні спілкуємося з юним музикантом.

Владиславе, де здобуваєш середню освіту, чи маєш улюблені предмети?
– Я учень шостого класу Краснопільського ліцею №2, це колишня Краснопільська гімназія. Навчаюся нормально, найнижчі бали у мене з англійської мови. Зі шкільних уроків подобаються природа, українська мова, а також музика.

У музичній школі котрий рік на вчаєшся? Чому обрав для себе гітару?

Почалося все з того, що мій однокласник ходив на уроки в музичну школу, і вчився грати на гітарі. Коли почув як він грає, мені теж захотілося спробувати, у мене непогано вийшло. Також, думаю, що гітара – це інструмент, на якому вміють грати не багато людей, тому зараз я учень третього класу музичної школи по класу гітари.

Які твори є улюбленими для виконання?

Подобається майже все, що виконую, але найбільше люблю блюз та етюди.

Хто є твоїм викладачем по класу гітари? Як проходили заняття у минулому навчальному році?

Мій вчитель – Левченко Володимир Іванович. Уроки відбувалися у музичній школі, онлайн занять у нас не було.

Владиславе, як діставався на уроки?

Інколи Володимир Іванович зустрічав та відводив додому, тато і мама водили, часто сирени заставали у дорозі, різні ситуації були.

Ти неодноразовий учасник та призер Всеукраїнських та міжнародного музичних онлайн
конкурсів. Як дізнаєшся про те, що вони відбудуться?

Директор музичної школи Валентина Василівна Висоцька, повідомляє про них. Я розповідаю вдома батькам, вирішуємо, брати у них участь чи ні. Відео виконання музичного твору записуємо у
музичній школі. Потім записи надсилаються на конкурс.

У музичній школі у хорі задіяний?

Ні. Я учасник гімназійного хору, нам включають карооке і ми репетируємо, співаємо.

Особистий музичний інструмент в тебе є?

Так, є вдома гітара, мені її купила бабуся. У музичну школу іноді беру свою гітару, але частіше граю на шкільному інструменті.

Владиславе, ким мрієш стати у майбутньому?

Хочу бути блогером і музикантом.

Що будеш записувати на відео?

Зараз знімаю свою кішку. Мені її подарували батьки у минулому році. Завів для неї окремий канал, знімаю її вже рік, відтоді, коли вона була ще маленькою. Зараз в неї є маленькі кошенятка і вони теж герої моїх блогів.

Крім музики в тебе є якісь вподобання?

Граю в комп’ютерні ігри, допомагаю вдома батькам по господарству. У нас є кролі та кури, тож іноді
їх годую.

Маєш багато друзів?

Немало. Люблю з ними грати у футбол. Колись хотів записатися на футбольну секцію, але родичі
відмовили.

Владиславе, про що ти мрієш?

Дуже хочу побувати у Італії. Кажуть, що це найкрасивіша країна. Я бачив відео та фото знайомих у цій державі. Тому є бажання там побувати.

Успіхів тобі, Владиславе, у досягненні мрій, здоров’я, миру і в недалекому майбутньому
відвідати Італію.

Дякую.
О.КИСЛЕНКО

Реклама