Вчора, старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України та начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Сумській області разом зі старшим капеланом громадського формування «Капеланський патруль» в Сумській області доставили на Краснопільщину волонтерську допомогу незахищеним верствам населення.

Із початком збройної агресії рф проти України важливим питанням стало своєчасне надання волонтерської допомоги населенню. Адже в цей складний час громадяни, а особливо незахищені верстви населення, потребують підтримки та допомоги. А поліцейські докладають максимум зусиль аби охопити увагою та допомогти всім, хто цього потребує.

Правоохоронці Сумської області підтримують добрі відносини з іноземними колегами та різними громадськими формуваннями. Так, старший капелан за власною ініціативою домовився за волонтерський вантаж від міжнародної неурядової некомерційної гуманітарної організації євангельських християн Samaritan’s purse, що працює більш ніж у 100 країнах по всьому світу.

Тож, учора співробітники поліції разом «Капеланським патрулем» привезли більше 150 коробок з продуктами харчування для найбільш незахищених верств населення.

Громадяни були надзвичайно вдячні поліцейським за таку потрібну в цей час допомогу.

Відділ комунікації поліції Сумської області