Зранку родина Кульоміних подарувала хлопцям буржуйку, дуже, дуже, дуже вам вдячні!

Бджілки-трудівниці зранку все допакували, доклеїли, доскладали і пригостили хлопців чаєм і пиріжками! Дівчата, які сьогодні робили добру справу, величезна подяка вам! Без кожної з вас ми би це не зробили! Дууууже великий об’єм роботи був вчора і сьогодні!

Величезне спасибі хлопцям- вантажникам, дуже важко вантажити 40-ка кілограмові мішки! Здоров’я вам і вашим родинам і приходьте ще) Ви молодці!!!

Дуже вдячні всім причетним до сушки овочів для борщу! Відправили для початку 13 пакетиків.

Дівчата із магазину Карагодіна, ну ви взагалі молодці!!! Просто не має слів… І в магазині працюють і вдома печуть родинами і смажать пиріжки свіженькі!!! Дуже вам дякуємо і хлопці дякують за смачні пиріжки!!!

Також дякуємо дівчатам Олі Ганцевій з Танею (сестричкою), вони спекли 3 ящичка домаш. печива, Олі Янковій з донечкою Юлею, вони сьогодні передали для добрих справ 5 ящиків різного домашнього смачного печива!

Ще безмежно вдячні людям, які надають фінансову допомогу на закупівлю цукру для калини і на лимони! Будемо робити ще такі суміші, тому приносьте інгредієнти!!!

Ще раз дякуємо всім селам, які долучились до збору: с. Грабовське, с. Мезенівка,. с. Наумівка і смт Краснопілля!

Дякуємо нашим підприємцям, що діляться своєю продукцією!!!

Дякуємо Олександру Олександр Бортник за організацію і Виктор Емельяненко за подальшу доставку до місць призначення!!! Удачі вам!!!

Загалом, сьогодні, відправили 4 машини, більше 6 тонн продуктів!!

Ми з вами круті)

Працюємо далі і до Перемоги!

тел. 0969875481 Віта

тел. 0978936673 Таня

тел. 0502170621 Таміла

Реклама