13 листопада, ворог обстрілював українське прикордоння зі ствольної, реактивної артилерії та мінометів.

Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Хотінська, Юнаківська, Шалигинська, Есманьська та Білопільська громади Сумщини й Семенівська Чернігівщини, а також Золочівська громада Харківської області, що на межі з Сумщиною.

Впродовж дня росіяни у чотирьох випадках гатили по прикордонню Шалигинської громади. Ворог використав реактивні системи залпового вогню – 40 «прильотів», САУ – 20 «прильотів» та міномети – 8 вибухів мін калібру 120 мм. Вогонь окупанти відкривали з районів населених пунктів іванівка, стара миколаївка та козине.

Двічі за добу рашисти накривали територію Хотінської громади вогнем зі 120 мм мінометів та 122 мм ствольної артилерії, загалом пролунало близько чверті сотні вибухів. Обстріл вівся з боку російських населених пунктів єлізаветовка та ніколаєво-дар’їно.

Також зафіксовано десяток вибухів ворожих боєприпасів на території Есманьської громади. Росіяни вели вогонь зі сторони населеного пункту некислиця. Тип зброї, з якої вівся обстріл, наразі не встановлено.

У другій половині дня загарбники з боку російського населеного пункту ніколаєво-дар’їно обстріляли територію Юнаківської громади зі ствольної артилерії калібру 152 мм, нараховано понад три з половиною десятки вибухів.

Згодом окупанти з району населеного пункту вязове обстріляли територію Краснопільської громади з мінометів, пролунало з пів десятка вибухів.

Чотири рази за добу російські загарбники обстрілювали територію Білопільської громади з мінометів калібрів 82 та 120 мм, загалом пролунало з пів сотні вибухів. Вогонь вівся з боку російського населеного пункту волфіно.

По території Семенівської громади росіяни цілили тричі за добу, загалом прилетіло майже пів сотні мін 120-мм калібру. Також зафіксовано 2 вибухи касетних боєприпасів, за допомогою яких ворог здійснював дистанційне мінування. Вогонь росіяни відкривали з району населених пунктів мариця та азарівка.

Крім цього, загарбники з боку населеного пункту безимено здійснили 2 постріли з 82-мм мінометів по території Золочівської громади Харківської області.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

https://dpsu.gov.ua/ua/news/1668414352-Vorog-prodovzhu-obstrilyuvati-ukrainske-prikordonnya/