Вже цієї неділі, 20 листопада, стартує черговий сезон у Вищій лізі Чемпіонату Сумської області з футзалу! Цього року  за чемпіонство Вищої ліги буде боротися 10 колективів. В порівнянні з минулим роком, їх було одинадцять, але «Forza» та «BROCAR-STARPEPPERS» цього сезону вирішили дещо понизитися у класі, та виступити у Першій лізі. Натомість приєднався літній чемпіон АФС – команда «Сумигаз». Тож, як підсумок маємо десять боєздатних колективів, кожен із яких може боротися за найвищі місця.

Також змінився і формат чемпіонату, цього сезону він пройде в два кола за підсумком яких ми дізнаємося переможців. Тож кожна гра матиме дуже вагоме значення.

Перед першим туром досить складно прогнозувати якісь результати, або визначати фаворитів протистоянь. Тож ми  вирішили поспілкуватися з гравцями команд щодо їх очікувань від сезону, та про стан справ у їхніх колективах.

Олександр Береговий (гравець команди «Явір» Краснопілля): «Від цього сезону очікую на рівний чемпіонат. Команди в Вищій лізі зібралися дуже хороші, всі гравці знають один одного, тому повинно бути цікаво. Перед стартом кожна команда непогано підсилилася, тому на мою думку сезон повинен бути сильним  та з боротьбою до останнього туру»

Також відзначимо, що в неділю перший тур Вищої ліги буде не повним, гра Громада «Попівська сільська рада»  —  «Явір» Краснопілля- перенесена.

20 листопада 2022 року /неділя/ Легкоатлетичний манеж СумДУ

10:00 «LexVSK»  — «Сумиобленерго»

11:00 «Третій тайм»  — «Технологія-Агросвіт»

12:00 «Україна» (Токарі) — «Сумихімпром-СДПУ»

13:00 «CompService» — «Сумигаз»

Реклама