ОЛЕКСАНДР КЕДА: «Я ВСІМ ЛЮДЯМ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ, ОСОБЛИВО КОЛЕКТИВУ НАШОЇ ЦЕРКВИ, ЯКИЙ БЕРЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЦІЙ ПРОГРАМІ»

Коли у Краснопіллі почалася скрутна обстановка з продовольством, магазини позакривалися, то керівники нашої Церкви у Сумах знаходили спонсорів за кордоном, також самі, хто спроможний, виділяли кошти, де була можливість – купували продукти, говорили: «Приїздіть, візьміть продуктів, привезіть і роздайте у церкві та своїм рідним». Хліб почали роздавати не з самого початку війни, а десь наприкінці березня-квітень,травень. Потім міжнародна організація ООН разом з ADRA, яка займається соціальними питаннями, до речі в якої, на сьогоднішній день, чотири відзнаки від Верховної Ради України за соціальні проєкти. Міжнародна організація WFP за підтримки ООН створили проєкт «Хліб» разом з ADRAою., – розповідає волонтер Олександр Кеда

«БАГАТО КВІТІВ-АЛЕ ЛИШЕ МИСТЕЦТВО МОЖЕ ВПЛЕСТИ ЇХ У ВІНОК»

Дар’я Литвин, власниця квіткового магазину, дівчина, яка дарує людям неймовірні емоції, поділилась
своїми знаннями про правильне зберігання квітів та про флористичний світ в цілому.

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я БОГДАН БОРУХОВСЬКИЙ: «НАРАЗІ ДЕРЖАВА МАЄ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДЕФІЦИТ БЮДЖЕТУ І НЕ МАЄ ЗМОГИ ФІНАНСУВАТИ НЕУСПІШНІ ЛІКАРНІ»

Нещодавно в Українському кризовому медіа-центрі журналісти з різних областей, в тому числі й Краснопільської газети «Перемога», мали можливість зустрітись із заступником міністра охорони здоров’я Богданом Боруховським.
Пресконференцію присвятили масштабам руйнування медичної інфраструктури і процесу її відновлення.

Користуючись нагодою, поцікавився у заступника міністра питаннями функціонування медичних закладів у прикордонні.

НАГАДУЄМО, ЩО НАШУ ГАЗЕТУ МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Також нагадуємо, що передплатити «ПЕРЕМОГУ» можна у поштових відділеннях, безпосередньо в редакції і онлайн за посиланням:

Шановні жителі Краснопільщини і не тільки!і! Допоможіть передплатити онлайн газету «Перемога» вашим дідусям і бабусям, які живуть у сільській місцевості і не мають доступу до інтернету. Не позбавляйте їх цієї маленької радості – хоча б раз на тиждень взяти в руки паперову «районку» і дізнатися місцеві новини!

#Перемога_газета

#Перемога

Реклама