Ексклюзивний коментар Віти Семеренко для Суспільне Спорт щодо інформації про її завершення кар’єри.

Олімпійська чемпіонка з біатлону, 36-річна українка Віта Семеренко, спростувала інформацію про завершення своєї кар’єри. Інформація про те, що спортсменка пішла зі спорту, з’явилася на сайті Sport.ua.

Крім того, у Sport.ua зазначили, що “за словами тренерів, Віта Семеренко з початку [повномасштабної] війни не виходила на зв’язок, тому де вона та які у неї плани на майбутнє – невідомо”.

У травні в коментарі Суспільне Спорт головний тренер жіночої збірної Олександр Кравченко також заявляв про те, що Віта “поки що не вирішила, чи буде відновлювати тренувальний процес і кар’єру”.

Суспільне Спорт звернулося до Віти Семеренко за коментарем з приводу інформації про її ймовірне завершення кар’єри та втрату зв’язку з командою.

“Я залишаюся в спорті, – відповіла біатлоністка. – Кравченко ні разу не зателефонував і не спитав, як справи. Бог йому суддя. А з команди за дев’ять місяців ніхто навіть і СМС не написав, не кажучи про дзвінок. Тільки чутки пускають, що ми з чоловіком працювали снайперами, де тілько не працювали… Знаю на 100%, тільки прізвища говорити не буду”.

Також Семеренко повідомила, що продовжує тренуватися, хоч і не з основною збірною. “Я з командою не тренуюся. Зараз на зборі в Сянках, – пояснила спортсменка. – Я тренуюся з Григорієм Шамраєм”.

Реклама