🟦В читальному залі Краснопільського Палацу культури відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного Дня волонтера. Аби привітати і подякувати волонтерам Краснопільщини, які з перших днів російського вторгнення в Україну, взяли на себе відповідальність допомагати тим, хто потребує підтримки, не боячись ані артобстрілів, ані колон танків, взяли на себе відповідальність не залишати людей у біді, коли навіть доводилося ризикувати власним життям.

🟨«Бути волонтером – значить працювати задля свого народу, відстоювати суверенітет та незалежність своєї держави. Це дуже необхідна та тяжка робота, яка займає не тільки багато часу, а й сил. Тому бажаю вам, шановні волонтери, витримки та наснаги, нехай кожен день, приносить користь не тільки тим, кому ви допомагаєте, а й вам», – зазначила під час заходу секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта.

🟦У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме активна громадська позиція всього волонтерського руху Краснопільщини, Сумщини та всієї України, додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху та Перемоги.🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Реклама