Про те, як кипить робота по збору необхідного, розповідає волонтер Віта Тєлєгіна.

У 12 чоловік тепер хоча б ноги не будуть мокрі і холодні

Нам вдалось замовити ще 6 пар чобіт високих по 365 грн, за пару! То ж на Білу Церкву одразу відправили 12 пар чобіт, на все ми витратили 4865 грн (з пересилкою)! Це дуже класно, що у 12 чоловік тепер хоча б ноги не будуть мокрі і холодні! Дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції і хто просто приносив кошти на чоботи! Це ваша заслуга!

Допомогти родинам ВПО

До нас звернулись небайдужі люди з проханням допомогти родинам ВПО, а також багатодітним і іншим малозабезпеченим родинам у м. Суми, а саме, надати овочі для продуктових наборів цим родинам! Ми надали! То ж дякуємо всім, хто приніс, чи привіз ці овочі і поділився тим, що має!

Сьогодні почали фасувати цукерки, бо вже багатень принесли і є асортимент! Загалом вийшов 101 пакунок! Дякуємо всім небайдужим, хто витратив свої кошти, щоб дітки там, в холодних квартирах, хоч пораділи солодощам!

Дякуємо працівникам Приватбанку, які принесли цілий пакет гарних цукерок! Ви молодці!

Дякуємо Дородьку В. Ф. за 2 пачки цукерок!

Ще дуже вдячні дівчатам, що сьогоЧні допомогли фасувати, а особливо 2 жіночкам, які з самого початку допомагають магазину Карагодіна! Вони спочатку фасували, а потім побачили, що не вистачає великих цукерок, пішли в магазин і на свою пенсію купили ЯЩИК цукерок! Ну ми були в шоці! Треба брати приклад з таких помічниць і широкої душі людей!

Дуже багато, саме, пенсіонерів допомагають нам! Так, ще одна жіночка принесла ящик печива і пакет цукерок! Дуже, дуже вдячні вам всім і низький уклін!

Хотілось трішки порадувати наших Захисників, тому із того, що в нас було, наготували пакети із яблуками, печивом, чаєм, цукерками, полотенцями і кремами для рук від Наталії Козир, все роздали!

З’явився один напрямок діяльності – робити тушонку з рисом!

В нас ще з’явився один напрямок діяльності, неймовірні люди, які живуть у нас, запропонували робити тушонку з рисом! Тому, дякуємо людям, що принесли нам свій рис, людям, що одразу зібрали баночки і принесли овочі і звісно ж тим, хто це все переробляє і не спить ночами! А ще одна гарна людина надала безкоштовно голову свині і кістки з м’ясом! Закупили 100 кришечок на 380 грн і спецій на 64 грн. І вже маємо 72 баночки готової продукції! І вже їх віддаємо в потрібні руки! Круто! Дякуємо всім!

Сьогодні приїхали баночки із вул. Мічуріна, пані Наталія привезла в запропонувала будь-яку допомогу! Ми це дуже цінимо і дуже вдячні за будь- яку допомогу!!!

Працівники Ощадбанку передали 1600 грн зібраних коштів! Неймовірно вдячні за допомогу! Є ще донатик на 1500 грн, дякуємо Вам!

Для тушонки закупили сьогодні 21 кг курячого м’яса в магазині з Осоївки, на загальну суму 1632 грн, дякуємо. Герману О. В., який надав нам цих курчат по собівартості (77 грн).

Наша помічничка Таміла Єрьоменко просила подякувати її помічницям, що живуть на вул. Ломоносова і провулку Ломоносова, а також всім, хто відкликаються на її прохання! Здоров’я вам, щоб в надалі нам допомагали).

Зібрати кошти на все, що зігріває хлопців в окопах

Як дасть Бог, то хочемо провести в п’ятницю акцію, щоб зібрати кошти на все, що зігріває хлопців в окопах, це і чоботи, це і перчатки, це і примуси з газовими балонами! Хто бажає долучитись до випікання, чи хоче придбати смаколики, телефонуйте і ми під’їдемо до вас!

В кого є нитки для в’язання теплих носків, приносьте, будь-ласка!

Збори продовжуємо, війна ще не закінчилась!

На прохання Olga Mironenko в населений пункт Харківської області Шестакове наш добрий друг- волонтер Виктор Емельяненко доставив багато овочів і всього необхідного! Дуже, дуже вдячні йому! Він просто молодець!

Ще раз дякуємо за калину з цукром жителям с. Чернеччина, привезли ще 6 л.!)

Шукаємо швею, яка може шити чоловічу білизну у вільний час, бо у гарної людини є тканина, яку вона надасть безкоштовно! Теж дуже вдячні їй!

Збори продовжуємо, війна ще не закінчилась!

тел. 0969875481 Віта

тел. 0978936673 Таня

тел. 0502170621 Таміла

Разом до Перемоги!

Реклама