6 грудня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської області.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Миропільська, Хотінська, Білопільська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська, громади Сумщини й Новгород-Сіверська – Чернігівщини.

Близько опівдні у прикордонні Новгород-Сіверської громади розірвалася випущена ворогом з району населеного пункту погар міна 120 мм калібру.

Есманьську громаду ворог з району населеного пункту локоть обстрілював двічі: зранку зафіксовано 20 вибухів мін 120 мм калібру та у другій половині дня – 20 вибухів реактивних снарядів.

По прикордонню Шалигинської громади ворог зі сторони населеного пункту стара миколаївка випустив 30 артилерійських снарядів.

Тричі за добу рашисти накривали територію Миропільської громади зі 120-мм мінометів, загалом пролунало понад три з половиною десятки вибухів. Вогонь вівся з російських населених пунктів гуєво та горналь.

У другій половині дня противник з російського населеного пункту єлізаветовка обстріляв територію Хотінської громади зі 122-мм ствольної артилерії та 82-мм, загалом пролунало з півдесятка вибухів від розривів снарядів та майже півтора півдесятка – від мін.

Згодом російські загарбники обстріляли територію Білопільської громади з мінометів, нараховано півтора десятка прильотів. Вогонь вівся з російського населеного пункту волфінське.

Пізніше русня з російського населеного пункту дроновка накрила територію Краснопільської громади зі ствольної артилерії, пролунало два десятки вибухів від розривів снарядів.

Після опівночі 7 грудня з району населеного пункту зернове русня гатила артснарядами по території Середино-Будської громади – 7 вибухів.

Водночас зафіксовано 12 вибухів артснарядів на території Зноб-Новгородської громади. Вогонь росіяни відкривали з району населеного пункту зноб.

Крім цього, російські окупанти обстріляли територію Золочівської громади Харківської області, що на межі з Сумщиною, з РСЗВ «Град», загалом пролунало з десяток вибухів. Вогонь вівся з російського населеного пункту безимено.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

https://dpsu.gov.ua/ua/news/1670406006-vorog-prodovzhu-obstrilyuvati-ukrainske-prikordonnya/

Реклама