Зірка — Оріон 4:2

Центральне протистояння між Зіркою та Оріоном подарувало нам видовищну гру. Команди без розкачки взялися за справу перейшовши на гру: «атака на атаку». Перший момент ледь не закінчився голом у ворота осоївців проте на лінії підстрахував захист. Перший дзвіночок ніяк не вплинув на уважність оборони і через хвилину Валентин Брухно у притаманному йому стилі відірвався від опікуна та на квадратному проткнув м’яч повз голкіпера. Краснопільчани не знітилися і швидко відповіли, відновивши паритет зусиллями Красюка Владислава. Перший тайм пройшов в абсолютно рівній боротьбі, тому команди пішли відпочивати за нічийного рахунку 1:1. Тим цікавіше було спостерігати за розв’язкою у другій половині зустрічі.

Початок другого тайму пройшов за ініціативи Оріону, якому вдалося створити кілька небезпечних атак, що логічно вилилося у забитий гол. Захист Зірки не вслідкував за переміщеннями Андрія Верещаки, який вдало замкнув простріл на дальню стійку та вивів осоївців вперед.

Дуже цікаво було поспостерігати за діями «адвокатів», адже чи не вперше в сезоні команді доводилося відіграватися по ходу гри. І варто сказати з характером у гравців Зірки все в повному порядку. Грищенко і компанія майже відразу ввімкнули швидкості та перейшли великими силами в атаку. Через п’ять хвилин, після пропущеного голу, саме Дмитру вдався чудовий удар після розіграшу кутового який знову відновив статус кво. Команди підійшли до заключної десятихвилинки в рівних умовах і саме в цей час багато що залежить від лідерів які мають проявити себе задля загального успіху. Як виявилося з цим у «адвокатів» все дуже добре, капітан команди Грищенко Дмитро вдало реалізував штрафний удар поблизу воріт осоївців, а ще через кілька хвилин зв’язка Грищенко-Брухно закрила усі питання щодо  переможця гри. Перший чудово віддав, а другий продавив захисника та невідпорно пробив повз голкіпера. 4:2 і Зірка святкує перемогу.