Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік – це свято, коли дива трапляються кожну секунду.

Не обминув радісний, святковий настрій і Краснопільщину, нещодавно на базі КЗ «Краснопільський ПК» з нагоди Новорічних та Різдвяних свят за підтримки наших славних Захисників для дітей пільгових категорій було проведено святкову годину!

У ошатному і святково прикрашеному читальному залі зібралися діти різних вікових категорій. Всі діти з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з пані Господинею, чарівним Зайчиком Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим настроєм, а найголовніше нашими Захисниками.

Діти з задоволенням знайомилися з казковими персонажами, розповідали про свої досягнення і мрії. Енергійно і з запалом відгадували загадки і приймали участь в безпрограшній лотереї.

На завершення після виступу наших янголів охоронців діти всі разом подякували захисникам за захист, спокій, віру та надію на завтрашній день, за можливість відвідувати подібні заходи і насолоджуватися свободою своєї рідної країни, а також за можливість відчувати святковий настрій на передодні Новорічних та Різдвяних свят.

Слід зазначити що метою таких заходів є турбота про дітей, які на даний момент всі однаково потребують особливої уваги і підтримки.