2 січня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей. Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням авіаційних ракет, ствольної артилерії та мінометів.

Під ворожим вогнем опинилися Великописарівська, Краснопільська, Білопільська та Середино-Будська громади Сумщини й Сновська громада Чернігівщини.

У першій половині дня Сновську громаду ворог тричі розстрілював 120 мм мінами та 152 мм артилерійськими снарядами – зафіксовано 35 вибухів. Вогонь росіяни відкривали із напрямків населених пунктів раківка та нові юрковичі.

Протягом дня російські окупанти обстрілювали територію Краснопільської громади в двох випадках зі 152-мм ствольної артилерії, а також у двох – зі 120-мм мінометів. Загалом пролунало біля десятка вибухів від розривів снарядів та майже два десятка – від мін. Вогонь вівся з російських населених пунктів колотиловка, дроновка та пороз.

У другій половині дня з території росії рашисти з вертольоту здійснили загалом 5 пусків некерованими авіаційними ракетами по території України. Ворожі боєприпаси розірвалися в прикордонні Великописарівської громади. На щастя обійшлося без жертв і руйнувань.

Двічі за добу загарбники з російського населеного пункту волфінське обстрілювали територію Білопільської громади зі 120-мм мінометів, загалом нараховано два десятка прильотів. Внаслідок обстрілу в одному з населених пунктів громади пошкоджено будівлю школи, лінію електропередач, знищено автомобіль.

Уночі 3 січня по прикордонню Середино-Будьської громади ворог з боку населеного пункту зернове гатив із ствольної артилерії – зафіксовано 32 вибухи.

Крім цього, противник з безпілотника скинув на територію Золочівської громади Харківської області, що на межі з Сумщиною, вибуховий пристрій. На щастя обійшлося без жертв.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

https://dpsu.gov.ua/ua/news/1672731477-Vorog-prodovzhu-obstrilyuvati-ukrainske-prikordonnya/

Реклама