Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів, реактивної та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Юнаківська, Білопільська та Шалигинська громади Сумщини й Новгород-Сіверська – Чернігівщини.

У першій половині дня рашисти з російського населеного пункту графовка накрили територію Краснопільської громади з РСЗВ «Град» та ствольної артилерії, загалом пролунало майже два десятка вибухів від розривів реактивних снарядів та більше десятка – від артилерійських снарядів. Крім цього, російські окупанти з безпілотника скинули на територію цієї ж громади два вибухові пристрої. На щастя, обійшлося без жертв.

Шалигінську громаду ворог з району населених пунктів локоть та козине двічі обстрілював 120-мм мінометами – 10 вибухів, та ствольною артилерією – 12 вибухів.

Пізніше по прикордонню Новогород-Сіверської громади ворог з боку населеного пункту гудовка випустив 120-мм міни – зафіксовано 4 вибухи.

У другій половині дня противник з російського населеного пункту волфіне обстріляв територію Білопільської громади з мінометів, нараховано більше десятка прильотів.

Майже одночасно ворог також з мінометів накрив територію Юнаківської громади, пролунало близько десятка вибухів. Вогонь вівся з російського населеного пункту суджа.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

https://dpsu.gov.ua/ua/news/1673336885-Vorog-prodovzhu-obstrilyuvati-ukrainske-prikordonnya/

Реклама