Незважаючи на постійні заклики рятувальників неухильно виконувати правила пожежної безпеки в побуті громадяни продовжують нехтувати цими настановами, що призводить до трагічних наслідків. 

Так, о 09:50 11 січня, на номер “101” надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла у приватному будинку по вул. Локня в селі Новодмитрівка, що на Краснопільщині. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим та полум’я з під покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 4 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

Прибувши на місце вогнеборці встановили, що вогнем охоплено стіни на площі до 35 кв. м, меблі та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на весь будинок. Під час ліквідації загоряння в одній з кімнат виявили тіла двох жінок похилого віку. 

О 11:01 загоряння локалізували, а о 14:28 – повністю ліквідували.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

·   не паліть у ліжку;

·   слідкуйте за станом та справністю електромережі;

·   у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

·   не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

·   намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

·  використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Реклама