Днями Краснопільська селищна рада, для потреб закладів соціальної сфери громади, отримала два генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та проекту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України».

Участь громади в подібних проектах є показником налагодження партнерських відносин з різного роду міжнародними організаціями спрямованих на досягнення нашої спільної мети – перемоги України та подолання наслідків війни.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Висловлюємо щиру подяку Мережі захисту національних інтересів «АНТС» та нашим міжнародним партнерам.

Краснопільська громада уклала Меморандум про співпрацю з командою Мережі захисту національних інтересів «АНТС». Даний проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» діє з метою подолання наслідків руйнувань, спричинених воєнними діями країни-агресора, створення передумов для швидкого відновлення та сталого економічного розвитку громади та виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Реклама