Сьогодні у с. Бездрик провели в останню путь майстра спорту з пауерліфтингу, багаторазового призера чемпіонату України зі стронгмена Андрія Дмітрієва.

Андрій Дмітрієв “Шторм” загинув під Бахумтом, захищаючи рідну країну від ворога.

Андрій очолював відділення Федерації стронгмена України в рідних Сумах. Крім досягнень у стронгмені, також неодноразово ставав чемпіоном із багаторазового жиму штанги лежачи, чемпіоном гирьового спорту та чемпіоном «Сумихімпрому» з перетягування канату. У 2017 році встановив рекорд України у тязі аксель-грифа, навіть не знаючи про існування попереднього досягнення, а в 2019-му посів друге місце на перших в історії Іграх горців, які проходили в карпатському селі Славське.

Серед сотень тих, хто прийшов попрощатись із Андрієм, були і представники Краснопільської громади, адже Андрій, будучи головою Сумського осередку Федерації стронгмену України кілька років поспіль був організатором, учасником, суддею Всеукраїнських і обласних змагань, які приймала Краснопільська громада. Також він був постійним учасником змагань з пауерліфтингу, які приходили на Краснопільщині.

Вічна пам’ять богатирю, справжньому Герою України

Реклама