Сучасний світ з його швидкоплинними процесами диктує певні реалії, одною з невід’ємних частин якої є цифровізація суспільства. І тому, таке важливе значення на сьогодні набуває розвиток цифрової освіти, цифрової грамотності, вдосконалення цифрових навичок і , що не мало важливо – цифрової безпеки серед широких верств населення.

В бібліотечній практиці велика увага приділяється впровадженню нових технологій в забезпеченні практичних навичок на базі цифрових платформ, які надають різноманітні послуги.

Особлива увага в роботі з користувачами приділяється певним категоріям. І це в першу чергу – люди поважного віку та люди, які в силу тих чи інших причин взагалі не мають цифрових навичок.

Сьогодні держава впроваджує багато цифрових рішень та інструментів, ознайомитись з якими можна у мережі хабів цифрової освіти, до якої також входить КЗ «Краснопільська публічна бібліотека».

Працівники читального залу КЗ «Краснопільська ПБ» разом з відвідувачами бібліотеки навчаються працювати з смартфонами, допомагають у пошуку необхідної інформації.

Так, 20 січня користувачі читального залу переглянули відео-уроки, про те, як оформити допомогу від міжнародних організацій та які категорії населення можуть отримати допомогу. Разом з відвідувачами оновили застосунки на телефонах.