«Поезія є вогонь, загоряється в душі людини. Вогонь цей пече, гріє і освітлює. Справжній поет сам мимоволі і стражданням горить, і пече інших, і в цьому вся справа».

Майже рік триває війна. Майже рік дні сповнені безкінечних новин, болю, звуків вибухів та страху. Майже рік ми намагаємось шукати світло, не дивлячись ні на що. І саме таким світлом, що вивертає душу і зцілює її, є поезія. Слова, які допомагають зрозуміти найважливіше. Слова, що нагадують про втрати і повертають до життя одночасно.

Вражаючі. Сильні. Сміливі. Написані тими, хто проходить з тобою пліч-о-пліч найскладніші часи. Саме такі слова вправно вибудовує у рими талановита Алла Яцина з Рясного. Дівчина, яка з перших днів війни допомагає кожному, хто цього потребує, не лише словом, але й ділом.

Вона, як і всі ми, проходить свій шлях під обстрілами, дарує людям надію і впевнено вірить у Перемогу. Зовсім нещодавно вона випустила свою неймовірну поетичну збірку «Вірші Незламності». Вірші, що розказують не лише її особисту історію, а й історію цілої нації. Вірші, написані і в укритті, і в теплому будинку, і під звуки артилерії.

Вірші, що нікого не залишать байдужими. Придбати збірку можна у самої авторки з її власним автографом в приміщенні магазину с.Рясне. Вартість збірки : 200 грн. Усі виручені від продажу кошти будуть відправлені на потреби ЗСУ. Тож давайте разом поринати у творчість та наближати нашу спільну Перемогу та Мир.