З метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі фахівці служби порятунку 02 лютого провели інформаційно-роз’яснювальні рейд в  смт. Краснопілля та с. Будилка Сумського району. Під час рейдів, рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки, розповіли їм про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки.

   «Перенавантаження електромереж, несправність пічного, газового опалення та електрогосподарства може стати причиною виникнення пожежі, – наголошували вогнеборці. – Також однією з найпоширеніших причин є необережне поводження з вогнем під час паління».

    Співробітники служби порятунку наголошували, що через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки, внаслідок пожежі люди втрачають майно, здоров’я та навіть життя. Щоб громадяни не забували життєво важливі поради, рятувальники вручали їм листівки з правилами пожежної безпеки.

     Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню в побуті.