Згідно з Розпорядженням секретаря Ради національної безпеки і оборони України сестру медичну Козлову Вікторію з Миропілля нагороджено медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України” І ступеню.

Козлова Вікторія Юріївна – сестра медична КНП “Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради”. Народилася у 1994 році у селі Миропілля, Краснопільського району. Навчалася у Лебединському медичному училищі, яке закінчила у 2014 році за спеціальністю фельдшер. Свою трудову діяльність розпочала у Тур’янському ФАПі, з 2017 року і до сьогодні працює у Миропільській СЛА на посаді сестра медична.

За час роботи Вікторія Юріївна зарекомендувала себе з найкращої сторони, користується авторитетом і повагою серед колег та пацієнтів. Свої професійні обов’язки виконує сумлінно, відповідальна, наполеглива в роботі, щира. Вікторія постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, – так відгукується про В.Ю.Козлову директорка КНП “Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради” Валентина Іванівна Гармаш.