Так вже сталося, і це добре, що про всіх чоловіків з родини Пащенків з Рясного, наша газета розповідала у різні часи. Про найстаршого – Миколу Олексійовича Пащенка, як краєзнавця, що збирає, занотовує історію Рясного, про його синів – Володимира, як знаного виноградаря і пасічника, Олександра – як мандрівника, що цікавиться японською культурою і філософією. А тепер є приємна нагода згадати і про Олега Пащенка – сина Олександра і онука Миколи Олексійовича (здається, нічого не наплутав))

Справа у тім, що ОЛЕГ ПАЩЕНКО став третім на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді з КАРАТЕ 🥋 у кіпрській Варнаці. Участь у змаганнях брали близько 800 спортсменів.

Сумський каратист 4 лютого у першому поєдинку поступився італійцю, після чого виграв чотири поєдинки. Наступного дня у поєдинку за бронзу у ваговій категорії до 75 кг серед молоді Олег переміг каратиста з Туреччини з рахунком 6:4 і посів третє місце.

“Ця медаль – перша медаль сумчан на турнірі такого рівня”, – повідомив тренер Олега Вадим Коломієць.

Крім Вадима Коломійця до змагань готували спортсмена сумчанин Валерій Сонних та киянин Ігнат Пак.

Не будемо порушувати традицію і сподіваємося, що це коротеньке повідомлення переросте у інтерв’ю з наймолодшим представником із відомої вже династії Пащенків