Нещодавно у центрі Краснопілля відкрилася кав’ярня «Coffe-Room». Її господарка – краснопільчанка Олена Ражева. Спілкуємося з нею за філіжанкою кави та запрошуємо і Вас відвідати цю нову невеличку, затишну кавову кімнату.

Пані Олено, чому саме «Coffe-Room»?

Кав’ярня називається «Coffe-Room» – у перекладі кавова кімната. Таку назву придумали мої маленькі племінники за моїм проханням.

Чому вирішили відкрити такий заклад?

Дуже хотілося, щоб у нашому невеличкому містечку з’явилася маленька затишна кав’ярня. Працюючи у Києві, я таких кав’ярень багато бачила, а в Краснопіллі поки ще не було. Але найбільше мене надихнула моя мама, яка вже у поважному віці, їй хочеться, щоб діти були поряд. Якось я приїхала зі столиці, вона висловила бажання аби я була десь недалеко. Тому вирішила відкривати свою справу у Краснопіллі. Відкривалися 16 грудня, розігрували лотереї, зібрали для ЗСУ трішки грошей, передали їх нашим волонтерам.

На якого споживача орієнтована Ваша кав’ярня?

Ми не продаємо алкоголь, тютюн. Хочеться, щоб до нас приходили люди випити кави, зустрітися з друзями, поспілкуватися. Зараз зима, тому усім хочеться затишку. Пам’ятаю, коли була маленькою, ходила до школи, у Краснопіллі було дитяче кафе, у яке ми дуже любили ходити. Тому у подальшій нашій роботі планую зробити акцент на більш дитячому закладі. Хочеться, щоб приходили мами з дітками. Морозиво, дитячі коктейлі вже зараз робимо, у планах
також гаряча випічка, круасани. Якось так.

Що на даний час може запропонувати «CoffeRoom»?

У нас є чай натуральний з перетертими фруктами, медом, імбирем, які можна пити і холодними, і гарячими. Маємо натуральні чаї – зелений, чорний, також вагові чаї. Плануємо поставити кавовий апарат із зерновою та меленою кавою.
Смаколики замовляємо з Львівської фабрики, яка співпрацює з італійцями, і виготовляє випічку за їхніми рецептами. Також є у нас вироби Краснопільського хлібохарчокомбінату – це піца, булочки на хотдоги, сосиски і котлети в тісті, кексики їхні також дуже смачні, випічка, їстівні чашки, бомбочки-тістечка інших виробників.

Пані Олено, яка ціна напоїв у Вашому закладі?

Вартість кави від 12 до 23 гривень. Коли ми робимо самі напої – Капучино, Лате з добавками сиропів, діткам з Маршмеллоу, збитими вершками – це вартість 23 гривні, найдорожче Капучино для дітей.
Чаї від 5 і до 30 гривень.

Пані Олено, плани на найближче майбутнє маєте?

Так, звісно. Закінчиться війна, будемо розширюватися. Головне бажання – це Перемога, щоб наші всі хлопці приїхали
додому. А ті воїни, які захищали Краснопільщину, але їх перевели у інші місця, щоб приїхали, як і обіцяли, після Перемоги до нас на каву. Ми їх будемо дуже чекати.
Спілкувалась О.КИСЛЕНКО

До речі, у кав’ярні можна не лише випити кави, а й пожертвувати кошти нашим захисникам.

Дякуємо всім, хто кидає гроші в скриньку Coffee Room дівчата вже передали нам 2260 грн, – говорить волонтер Віта Тєлєгіна.

Реклама