З 14 по 16 березня 2023 року у Кракові (Польща) проходив курс «Викладання та навчання у важкі часи» для внутрішньо переміщених вчителів англійської мови, які продовжують навчати своїх учнів та вчителів, що працюють з внутрішньо/зовнішньо переміщеними учнями.

Проєкт «Teaching and Learning in Difficult Times» – це прагнення Британської Ради стати на захист вчителів, які сьогодні стоять на передовій освітнього фронту, реагуючи на нагальні потреби у практичних підходах до викладання у складні часи.

Ціль проєкту – посилити стійкість вчителів через збагачення їхньої педагогічної практики стратегіями та підходами, спрямованими на створення безпечного навчального середовища, що сприятиме зміцненню стійкості учнів до травм і нестабільності.

Учителі Краснопільського ліцею №1 Краснопільської селищної ради Биченко Л.І та Янкова А.П. були відібрані для участі у навчальному курсі «Викладання та навчання у важкі часи», який проводився за підтримки Міністерства Освіти і Науки України у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience», в якому взяли участь 226 вчителів англійської мови з різних регіонів України.

Вчителі-учасники мали можливість поділитися своїм досвідом, успіхами та проблемами, а також дізналися, як створити чутливе до травм навчальне середовище, як керувати складною поведінкою учнів і як зробити клас безпечнішим для них.

Цього разу учасники мали змогу зустрітися з Лі Гібсон, директоркою Британської Ради в Україні, та Вірою Роговою, заступницею міністра освіти і науки України, які виразили підтримку вчителям та поділилися своїми враженнями від події.

Також на зустрічі порушили такі теми:

-оформлення документів про освіту;

-кадрове підсилення й матеріально-фінансове забезпечення;

-удосконалення законодавчої бази, допомога з підручниками та навчально-методичними посібниками й художньою літературою.

Володимир Чуприна

Реклама