За минулий тиждень облаштовано центральну площу селища декоративними арками, на які встановлено вазони з квітами та продовжуються роботи по замощенню території тротуарною плиткою. Пофарбовано огорожу скверу «Слави» по вул. Вокзальна. Спільно з філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» проведено роботи по облаштуванню інформаційних таблиць та в’їзних знаків на межі Краснопільського району. Активно велася робота по косінню газонів на центральних вулицях селища: Сумська, Мезенівська, Перемоги. Встановлено декоративну огорожу для обрамлення альпійської гірки, розташованої на перехресті вулиць Сумська та Осіння.

3

На урочищі Бабачина продовжувалися підготовчі роботи до фестивалю сімейного дозвілля «FISH-ФЕСТ»: облаштовано прилеглу до джерела Св. Архистратига Михаїла територію, встановлено громадську вбиральню та огорожу. На майданчику перед стадіоном «Колос» встановлено декоративно-вказівний знак «Стадіон «КОЛОС».

2

Селищною радою подано повідомлення до управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області про початок виконання робіт з реконструкції вуличного освітлення по вул. Перемоги, вул. Механізаторів в смт Краснопілля, вул. С. Авраменко в с. Глибне та в с. Лозове.

4

5

– Нині активно ведуться роботи із благоустрою і в наших старостинських округах, встановлюються дитячі майданчики та облаштовуються зони відпочинку, триває покіс газонів тощо. Безперечно, одним з пріоритетних завдань Краснопільської селищної ради є забезпечення комфортних умов проживання мешканців громади. Проте ми в черговий раз звертаємося до жителів об’єднаної територіальної громади з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан територій улюблених сіл та селищ, – зазначив Юрій Яремчук.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14