Черговий щомісячний прийом громадян провів  голова районної ради Віталій Савоненко з метою сприяння у вирішенні проблемних питань, що турбують мешканців Краснопільського району. Цього разу до очільника району із проблемними питаннями звернулось 11 краснопільчан.

Вже традиційно більшість питаннь стосувалися розвитку інфраструктури та благоустрою, ремонту доріг. Також під час спілкування з головою районної ради відвідувачів хвилювали питання соціального захисту: оформлення житлово-комунальної субсидії та перерахунок її розміру, оформлення всіх видів соціальних виплат. Порушувались питання щодо надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення у своїх помешканнях, а також ремонту покрівель та будинків. Одна з прихожанок Української Православної Церкви знову звернулася з питанням добудови, ремонту та реставрації приміщення храму. Віталій Олексійович, який вже неодноразово надавав як особисту допомогу, так і сприяв у вирішенні вищезазначеного питання, пообіцяв і надалі підтримувати відновлення та реконструкцію будівлі церкви.

На всі звернення громадян було надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення. Окремі питання Віталій Олексійович узяв на особистий контроль.

Інф. районної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14