Краснопільською селищною радою продовжуються активно вестися роботи  щодо впровадження комплексної модернізації та реконструкції вуличного освітлення громади.

Так, у вересні місяці введено в експлуатацію вуличне освітлення в смт. Краснопілля по вулиці Механізаторів протяжністю 2,8 км. Закінчені роботи по монтажу І черги вуличного освітлення в с. Лозове,  готуються документи для введення його в експлуатацію. Загальна протяжність І черги вуличного освітлення в с. Лозове складає 1,520 км.

Варто зазначити, що по вищезазначених об’єктах були встановлені сучасні системи освітлення, які дозволяють зменшити витрати на електроенергію, нові світлодіодні лампи мають потужність 30 Вт. Загальний бюджет по вищезазначених об’єктах склав понад 282,5 тис. грн., відповідно дані проекти повністю профінансовані з місцевого бюджету громади.

Протягом жовтня-листопада місяця 2018 року планується закінчити монтажні роботи та ввести експлуатацію мережу вуличного освітлення в смт. Угроїди по вул. Степова, вул. Першотравнева Дані роботи проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету, сума якої складає 241,297 тис. грн.

До кінця року планується відновити освітлення по вул. Перемоги, вул. Слави в смт. Краснопілля, а також вул. С. Авраменко в с. Глибне.

«Сьогодні перед нами стоїть задача забезпечити стабільне та якісне освітлення громади. В майбутньому планується доповнити існуючі мережі вуличного освітлення енергозберігаючими світильниками та збудувати нові на тих ділянках, де зовнішнє освітлення відсутнє» – зазначив керівник Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14