Шановні читачі! Вже стартувала і триває передплатна кампанія друкованих періодичних видань на 2019 рік. Ми вдячні тим, хто був  з нами всі ці роки, сподіваємось, що наша дружба триватиме й надалі, а зараз спробуємо відповісти на питання, які найчастіше ви нам задаєте.

ЧИ ЗБІЛЬШИЛАСЬ ПЕРЕДПЛАТНА ЦІНА?

На жаль, так. Ми завжди виступали і вболіваємо за те, щоб «Перемога»  була доступною для читачів, тому протягом багатьох років залишались найдешевшою районкою в області. Але життєві реалії вносять свої економічні корективи. На жаль, суттєво подорожчав газетний папір, який, до речі, в Україні не виробляється, його за валюту закуповують за кордоном, отже  кожне коливання валютного курсу позначається на ціні газети. А ще здорожчала поліграфія, зросли тарифи «Укрпошти». Попри поштові пілотно-реформаторські перипетії  сподіваємося на підтримку наших постійних і нових читачів, яку можна висловити довгостроковою передплатою на газету «Перемога»!

Отже, передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Мабуть,  це слабка втіха, але навіть після здорожчання ми все рівно залишаємось дешевшими порівняно з іншими районними виданнями, до того ж виходимо на 12 сторінках.

Розуміємо, що далеко не кожен пенсіонер при дорожнечі комунальних послуг, продуктів харчування готовий  викроїти кошти з куцого сімейного бюджету на передплату, тому звертаємось до сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, підприємців, політичних партій підставити плече своїм колишнім працівникам і ветеранам, одно партійцям, оформивши їм передплату на «Перемогу» на наступний рік.

Розуміємо, що молодше покоління дізнається новини із інтернету, адже самі  маємо сайт «Краснопілля. Край слобожанський», але  жоден сайт не розповість про звичайних людей Краснопільщини, їх долі так, як це робить наша газета, а тому передплата районки своїм батьками чи бабусі з дідусем від вдячних дітей і внуків буде для них приємним подарунком.

ЯКІ «БОНУСИ» ЧЕКАЮТЬ НА ПЕРЕДПЛАТНИКІВ?

З приводу бонусів не сумнівайтесь – їх вистачає. По перше вже традиційно серед наших річних передплатників, котрі надішлють до редакції копії абонементів, ми проведемо розіграш  призів у першій половині січня.

Користуючись нагодою звертаємось до підприємців району з пропозицією надати призи для розіграшу, натомість отримати безкоштовну рекламу в газеті та на нашому сайті. Хто з підприємців співпрацював з нами минулі роки, підтвердять, що це вигідно.

Залишається наша щорічна акція, коли річні передплатники можуть двічі на рік дати в газеті безкоштовне оголошення чи привітати рідних із днем народження. Ті, хто передплатить газету на 6 місяців, можуть скористатись такою можливістю один раз. Сотні наших читачів вже її використали і при нагоді дякують, що вигідно продали чи придбали щось завдяки нашій акції.

А ще повідомляємо про новий бонус від «Перемоги» – щомісяця серед наших річних передплатників будемо проводити розіграш грошових призів! Тож обирайте і передплачуйте цікаву газету «Перемога» та будьте у виграші!

ПРО ЩО ПИСАТИМЕ «ПЕРЕМОГА»?

Наше видання завжди сповнене цікавою та корисною інформацією для будь-якого читача! Ми пропонуємо новини і репортажі  з усіх куточків району, аналітичні статті про політику та економіку, матеріали на гострі теми сьогодення та про наболілі соціальні проблеми, публікації з історії, культури і спорту. А ще ви обов’язково знайдете на сторінках «Перемоги» корисні поради для здоров’я та по господарству, юридичні консультації, гумор, зручну і компактну телепрограму, гороскоп і місячний календар, сканворди, прогноз погоди та ще багато чого цікавого.

Девіз газети: «Не даємо зникнути маленькій людині зі сторінок великої історії!», тож і в майбутньому році найбільше газетної площі займатимуть розповіді про головне багатство нашого краю – його людей! Сподіваємось, що саме ви підказуватимете нам нові сюжети, людей із цікавими долями, унікальним життєвим досвідом.

Отож передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

До речі, ще можна встигнути передплатити її, щоб одержувати газету з листопада до кінця цього року.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14